O NASZEJ FIRMIE

Czym wyróżniamy się na rynku

Firma budowlana Konrad & Sebastian Wójcik

Firma budowlana Konrad & Sebastian Wójcik powstała w 2000 roku. Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie województwa opolskiego jak i na terenie całej Polski.

Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie województwa opolskiego jak i na terenie całej Polski.

Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości. Spełniając ludzkie marzenia o idealnych, pięknych i przytulnych budynkach i ich wnętrzach dających spokój, ciepło i bezpieczeństwo, spełniamy również swoje. Po zakończonej pracy nie ma bowiem nic cenniejszego od szczerego uśmiechu i radości naszych Klientów podziwiających jej efekty.

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Naszą kadrę pracowniczą stanowią m.in. młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem w dziedzinie budownictwa. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z kilkuletnią praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych, możliwie najkrótszych terminów wykonawstwa.

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Konkurencyjne ceny i terminowość

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.